Blog

W razie
jakichkolwiek pytań
zachęcamy do kontaktu.
TKM Sp. z o.o.
Ul. Izdebnicka 1304-252 Warszawa
NIP: 952-18-92-460
Adres e-mail:
biuro@tkm-vet.pl

  Referencje

  Firma TKM to niezawodny partner biznesowy. Ich produkty są zawsze najwyższej jakości, a obsługa klienta bez zarzutu. Polecamy z pełnym przekonaniem!

  Anna Kownacka, Właścicielka Sklepu Zoologicznego

  Współpraca z TKM to gwarancja satysfakcji. To firma, na którą zawsze możemy liczyć!"

  Michał Nowisz, Lekarz Weterynarii

  Zawsze wybieram produkty od TKM do mojej Lecznicy. Ich szeroka oferta i skuteczność preparatów sprawiają, że klienci chętnie wracają po kolejne produkty.

  Joanna

  TKM to nie tylko dostawca, to partner z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalizm, fachowa wiedza i zawsze pomocna obsługa to ich mocne strony. Polecam każdemu w branży weterynaryjnej!

  Krzysztof Majewski, Właściciel Gabinetu Weterynaryjnego

  Jestem lojalnym klientem od lat. Ich produkty są niezastąpione w codziennej opiece nad moimi zwierzętami. To firma, na której można polegać.

  Marta Wiśniewska, Hodowczyni Psów Rasowych

  lch preparaty weterynaryjne są skuteczne i bezpieczne dla zwierząt. Bardzo polecam każdemu właścicielowi zwierząt domowych!

  Tomasz Pawlak

  Działamy w branży weterynaryjnej od wielu lat, i współpraca z TKM to dla nas gwarancja solidności i rzetelności. Ich produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Agnieszka Nowak, Właścicielka Kliniki Weterynaryjnej

  Firma TKM VET to prawdziwy lider w dostarczaniu preparatów weterynaryjnych. Jako hodowca, zawsze szukałem sprawdzonych rozwiązań dla moich zwierząt, i TKM spełniło moje oczekiwania. Gorąco polecam!

  Piotr Kowalik