Modern
products
veterinary

About company

Not every man knows how to love a dog, but every dog knows how to love a man.
Who has a cat can not be afraid of loneliness".

Daniel Dafoe

TKM was born out of the need to introduce modern, effective veterinary products into the Polish market. Years of experience of veterinary doctors involved allowed us to secure cooperation from foreign companies leading in the field of products for animals.

REFERENCE

Firma TKM to niezawodny partner biznesowy. Ich produkty są zawsze najwyższej jakości, a obsługa klienta bez zarzutu. Polecamy z pełnym przekonaniem!

Anna Kownacka, Właścicielka Sklepu Zoologicznego

Współpraca z TKM to gwarancja satysfakcji. To firma, na którą zawsze możemy liczyć!"

Michał Nowisz, Lekarz Weterynarii

Zawsze wybieram produkty od TKM do mojej Lecznicy. Ich szeroka oferta i skuteczność preparatów sprawiają, że klienci chętnie wracają po kolejne produkty.

Joanna

TKM to nie tylko dostawca, to partner z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalizm, fachowa wiedza i zawsze pomocna obsługa to ich mocne strony. Polecam każdemu w branży weterynaryjnej!

Krzysztof Majewski, Właściciel Gabinetu Weterynaryjnego

Jestem lojalnym klientem od lat. Ich produkty są niezastąpione w codziennej opiece nad moimi zwierzętami. To firma, na której można polegać.

Marta Wiśniewska, Hodowczyni Psów Rasowych

lch preparaty weterynaryjne są skuteczne i bezpieczne dla zwierząt. Bardzo polecam każdemu właścicielowi zwierząt domowych!

Tomasz Pawlak

Działamy w branży weterynaryjnej od wielu lat, i współpraca z TKM to dla nas gwarancja solidności i rzetelności. Ich produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Agnieszka Nowak, Właścicielka Kliniki Weterynaryjnej

Firma TKM VET to prawdziwy lider w dostarczaniu preparatów weterynaryjnych. Jako hodowca, zawsze szukałem sprawdzonych rozwiązań dla moich zwierząt, i TKM spełniło moje oczekiwania. Gorąco polecam!

Piotr Kowalik